SUMM zoekt een energieke, ambitieuze en scherpe Jr. Culture Consultant.

Jr. Culture Consultant positie

SUMM zoekt een energieke, ambitieuze en scherpe Jr. Culture Consultant. Een ideale eerste of tweede baan om veel te leren, directe klantervaring op te doen, en meteen verantwoordelijkheid te krijgen. Als Jr. Culture Consultant sta je centraal in hoe wij onze klanten bedienen: van het begin van een relatie tot de doorlopende diensten die we leveren om onze klanten te helpen een sterke teamcultuur te bouwen en te onderhouden.

Wie we zoeken:


 • Bovenal zoeken we iemand met de drive en overtuigingskracht voor onze missie: bedrijven helpen een cultuur op te bouwen waarin de business bloeit en de mensen floreren. 
 • We verkiezen energie, ambitie en lef boven jarenlange ervaring bij allerlei blitse bedrijven. Je mentaliteit en leergierigheid wegen zwaarder dan je ervaringsniveau.
 • Je bent communicatief sterk, je hebt zin om rechtstreeks met klanten te werken en je houdt van voor groepen staan
 • Daarnaast ben je sterk met taal, scherp op details
 • HBO of WO geschoold, zowel Nederlands als Engels spreken/schrijven is noodzakelijk


Wat worden jouw verantwoordelijkheden?


 • Directe klantbediening en advieswerkzaamheden. Denk aan: klantpresentaties geven, workshops begeleiden en trainingen geven.
 • Het maken en opleveren van culturele manifesten, carrière frameworks en andere documentatie voor onze klanten.
 • Klantcommunicatie en projectplanning: je bent het directe aanspreekpunt voor jouw klanten en verantwoordelijk om onze samenwerking soepel te laten verlopen.
 • Ondersteuning in commerciële prospecting en business development activiteiten.

Wat we doen bij SUMM:


De naam SUMM komt van: ‘Culture is the SUMM of all behaviour’. Vanuit dit idee helpen wij bedrijven een cultuur op te bouwen waarin de business bloeit en de mensen floreren. 

Dat doen we door onze klanten te ondersteunen bij:


 • Het definiëren van hun cultuur: wat is de missie en welke gedeelde culturele waarden gaan hun succesvol maken.
 • Het inbedden van hun cultuur: we zorgen dat cultuur meer is dan slechts wat mooie woorden maar echt onderdeel van de organisatie wordt.
 • Het samen toepassen van hun cultuur: met behulp van ons platform kunnen onze klanten hun culturele waarden tot leven wekken in alle teamvormende rituelen, van hiring tot aan onboarding en talent development. En waar gewenst ondersteunen we hen doorlopend door training en support.

 

SUMM richt zich op groeiende bedrijven (tussen de 25 en 250 werknemers) die geloven in de kracht van Cultuur en op zoek zijn naar een concrete manier om hun cultuur te versterken en uit te bouwen.


Over ons team en onze cultuur:


SUMM is nog jong maar lekker op weg. We hebben blije klanten, een duidelijke en bewezen methodiek en een heldere roadmap voor verdere doorontwikkeling van ons platform. Ons team is 6 man sterk. En houd zich met name bezig met customer consultancy (begeleiden van klanten bij opstellen cultureel manifest, advieswerkzaamheden rondom employee journey, onboarding & support platform) en op de verdere doorontwikkeling van ons platform (UX design & development).


Als Jr. Culture Consultant werk je altijd rechtstreeks samen met een ervaren consultant. Zo leer je snel en heb je altijd iemand in de buurt die je helpt in je ontwikkeling als consultant. En je werkt veel samen met ons product development team om te zorgen dat onze klanten een naadloze ervaring hebben, zowel in de consultancy als in het gebruik van het platform. 


En ja, ‘we practice what we preach’. Onze teamcultuur is gestoeld op onze waarden ‘Impact’, ‘Ownership’, 'Rhythm', ‘Growth’ & 'Reciprocity' en daar leven we ook echt naar. En dus besteden veel aandacht aan de doorlopende ontwikkeling van ons team en onze individuele groei. Meer over onze Cultuur vind je hier.


Goed om te weten:


 • Ons kantoor zit in Amsterdam Noord (tegenover het Skatecafé).
 • We werken ongeveer 50% van de tijd samen op kantoor, de andere helft flexibel.
 • We zoeken iemand voor minimaal 4 dagen per week (36/40 uur is ook goed).


Ons sollicitatieproces:


 1. Insturen CV & berichtje naar jobs@getsumm.co
 2. Korte eerste kennismaking (30 minuten, via videocall) > is er genoeg match om door te gaan naar het interview?
 3. Sollicitatie interview bij ons op kantoor: goede klik? Door naar de case presentatie
 4. Case presentatie: we vragen je een korte presentatie te geven obv een case-study die je van ons krijgt.
 5. Let’s go! Starten per 1 augustus / 1 september 2024


Interesse?


Leuk! Meer informatie vind je op www.summ.nl. En als je wilt solliciteren stuur dan je CV en een berichtje naar jobs@summ.nl


NOTE: Reacties van recruiters of andere bemiddelaars wordt niet op gereageerd.

Lees meer blogs

Onboarding: de eerste indruk telt

Onboarding: de eerste indruk telt

Een goed begin is inderdaad het halve werk: de eerste periode van een nieuw teamlid is een unieke (en eenmalige) kans. Het is het moment om verbinding te creëren en het DNA van een bedrijf diep in nieuwe mensen te verankeren.

The power of Culture / Business Fit:

The power of Culture / Business Fit:

It’s not exactly rocket science to understand the relation between culture and business success. Let's talk about what it takes to align your business goals to your culture - and how this can make your business successful.

Waarom talentretentie begint met focus op je teamleiders

Waarom talentretentie begint met focus op je teamleiders

Het onvermogen om talent te kunnen ontwikkelen en behouden is een van de grootste obstakels voor groei van je onderneming. Maar misschien is het juist ook wel de barrière waar het makkelijkst iets aan kan doen.